Podeblja zena jada se lekaru:- Doktore, ne znam sta je sa mnom; za poslednja tri meseca ugojila sam se cetrdeset kila.

Podeblja zena jada se lekaru:- Doktore, ne znam sta je sa mnom; za poslednja tri meseca ugojila sam se cetrdeset kila.

Doktori

Podeblja zena jada se lekaru:

- Doktore, ne znam sta je sa mnom; za poslednja tri meseca ugojila sam se cetrdeset kila.

- Odmah cemo pogledati, gospodjo. Samo zinite i kazite: Muuu!
Vicevi Još viceva o doktorima
Izvor: vicevi.click
Datum: 22.11.2019
Pošalji vic prijatelju