
➠ Sadržaj
Pita inspekcija radnika u crnogorskoj fabrici:Koliko ljudi ovdje radi?
Koliko ljudi ovdje radi?
Sa šefom - deset.
A bez šefa?
A, bogami, bez šefa - niko!
Koji je rekord Crne Gore u sprintu na 100 metara?
- 56 metara.
Jedan crnogorac kaže drugom: - ja sam danas RADIO !
- ja sam danas RADIO !
A drugi ga odmjeri od glave do pete i reče
- a đe ti je antena!!?
Koji saobracajni znak ne postoji u Crnoj Gori?
- Radovi na putu..
Crnogorac u bolnici
Poče jadnik da nabraja: Ma šuti jarane, ne pitaj, doktor kaže imam naprslu lobanju, naprslo koljeno, prelom rebara, prelom butne kosti...
A brat će na to: Ma ne mogu ti ja to sve zapamtiti, ja ću reći majci da si umro!
Lezi Crnogorac u debelom ladu iza kuce, kad odjednom zavika:-Zeno brzo donesi protivotrov, brzo!
-Zeno brzo donesi protivotrov, brzo!!! Dotrca zena i zakuka:
-Aaaaj kuku meni!!! Ujede li te zmija mrco??
-Ne, no je krenula prema meni...
Ko mi prvi javi da sam položio
Polaže Crnogorac vozački ispit po prvi put. Ulazi u auto. Unutra već instruktor i dva člana komisije. Sjeda, veže se, i vadi 100 eura i stavlja ih više glave, kod štitnika od sunca. Član komisije ga upita: "Što je to, jel to mito…?" Crnogorac: "A nu jadan, jezik ne pregrizo, kakav crni mito!?! To je za muštuluk - ko mi prvi javi da sam položio!!!"
Na takmicenju bacanja cekica u dalj, nevjerovatno ali stvarno,Crnogorac baci cekic duplo dalje od predhodnika.
Crnogorac baci cekic duplo dalje od predhodnika. Pitaju ga novinari:
- "Dobro, pa kako ste uspjeli da bacite tako daleko."
- "ALAT STO DALJE OD MENE!!!"
Kako dva Crnogorca peru auto?
Jedan drži sunđer, drugi vozi napred-nazad!
Crnogorci u Hrvatskoj
Zasto crnogorci dolaze u Hrvatsku? -Zato sto su culi da tamo nema posla.
Ko je leniji
Sede dva Crnogorca ispod drveta. Prolazi tuda Nemac i u cudjenju kaze: -"Cuo sam ja da ste vi Crnogorci lenji, ali nisam mogao da verujem dok nisam to svojim ocima video. Ali onome koji je od vas lenjiji dacu 1000 €. - Skoci jedan i kaze: - "ja sam lenjiji , pitaj koga oces, svi ce ti to podvrditi, daj pare." Pogleda Nemac onog drugog i pita ga: -"sta ti kazes na to?" A drugi Crnogorac jos uvek lezeci, i ne pomerajajuci se, samo malo pomeri ruku, otvori dzep i kaze: -"turi odje."
Pitali Crnogorca šta bi želio biti u zagrobnom životu.
Zmija, odgovori on.
Zašto ?
Pa ležiš, a ideš.
Kada vozim auto u rikverc
Pitali Crnogorca kada mu je najprihvatljivije zagrliti suprugu, a on će ko iz topa: Kada vozim auto u rikverc...
Pitali Crnogorca šta bi želio biti u zagrobnom životu.
Zmija, odgovori on.
Zašto ?
Pa ležiš, a ideš.
Praznik rada
Zašto crnogorci ne slave prvi maj?- Zato što je praznik rada!